top of page
РІЧНИЙ ЗВІТ ГО «АФІНА. ЖІНКИ ПРОТИ РАКУ»

За період 2017-2018 років ми виконали наступну роботу:


1. До лав ГО "Афіна. Жінки проти раку" вступили 133  українських онкопацієнтки.
2. До групи взаємодопомоги "ОО "Афина. Женщины против рака"  залучили 1000 учасниць, які отримують цілодобову інформаційну, психологічну та юридичну підтримку рівний - рівному.
2. Створили і наповнювали актуальною інформацією сторінку спільноти у Фейсбуці "Афіна. Жінки проти раку".
3. Зробили та вели сайт для онкопацієнток, де є інформація, як отримати безкоштовно лікування препаратами, закупленими за державний кошт, блоги жінок в діагнозі та багато корисної інформації.

4. Створили сторінку «Майстерня Афіни» у Фейсбуці для допомоги онкопацієнткам у продажі витворів власного виробництва - картин, прикрас, одягу тощо.

5. Налагодили продуктивну співпрацю з керівництвом Національного інституту раку.

6. Брали участь та виступали на різноманітних заходах з онкологічної та паліативної тематики - в зустрічах та круглих столах у МОЗі, мамологічних, гінекологічних та психоонкологічних конференціях і т.ін.

7. Писали просвітницькі статті від імені спільноти в провідні українські видання та статті з історіями пацієнток для збору коштів на лікування учасниць групи.

8. Були партнерами проведення Першої медичної канабіс-конференції в Україні (Харків).

9. Брали участь та виступали партнерами БФ "Рожева стрічка України" (керівник Ольга Фещенко) на виставці фотопортретів жінок у діагнозі «Без рожевих окулярів» у київському Парку Шевченка, у Львові та в МОЗі.

10. Проводили мотивуючі бесіди з пацієнтками Національного інституту раку, Волинського онкодиспансера, Київського онкоцентра.
11. Дали десятки інтерв'ю українській пресі, в яких піднімали проблематику сучасних реалій боротьби онкопацієнток із хворобою.

bottom of page