КОЖЕН ДЕНЬ ЖИТТЯ БЕЗЦІННИЙ

ІСТОРІЯ СПІЛЬНОТИ

Спільнота "Афіна. Жінки проти раку" народилася 25 квітня 2017 року як група взаємодопомоги онкопацієнток різних нозологій у Фейсбуці. Основу групи склали жінки з України.

За лічені місяці до спільноти вступили сотні пацієнток з різних країн, готових надавати одна одній інформаційну, псіхологічну та іншу підтримку.

У вересні 2017 Ніна Резніченко та Вікторія Романюк 

зареєстрували громадську організацію "Афіна. Жінки проти раку". 

Наша місія - всебічна підтримка, захист прав та інтересів українських онкопацієнток.

Ми не боїмося говорити на гострі теми. Саме учасниці спільноти "Афіна. Жінки проти раку" першими серед пацієнтів відкрито підняли в пресі питання необхідності легалізації медичного канабісу.

На сьогодні спільнота виконує функції унікальної для України довідкової онкологічної служби. Також ми випускаємо газету для безкоштовного розповсюдження в онкоцентрах "Голос Афіни. Вісник онкопацієнта".

Ми стали експертами в багатьох питаннях. Ми знаємо, куди з якою проблемою звертатися, де дешевше, де швидше, як куди потрапити коротким шляхом, який алгоритм дій в різних ситуаціях. Чого ми не знаємо - прояснюємо у фахівців-онкологів і пояснюємо іншим. Ми допомагаємо розгубленим пацієнткам складати план дій та виживати.

Цей сайт створений для онкопаціенток, а також людей, які хочуть нас підтримати на шляху до одужання. Для перших тут розміщується потрібна і мотивуюча інформація, яка в Фейсбуці швидко втрачається, а також звіти про виконану роботу. Другі ж можуть дізнатися про нашу діяльність, познайомитися з нашими дівчатами, які збирають гроші на лікування, і допомогти проекту фінансово.

 

Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Будемо раді приємних сюрпризів для особливих жінок, а також пропозицій щодо організації конкурсів і акцій для учасниць спільноти.

1/7
ПІДТРИМАТИ СПІЛЬНОТУ

Р/Р ГО "Афіна. Жінки проти раку" в Приватбанку IBAN 

UA873052990000026000016802336, EDRPOU 41591842.

ГІРКА ПРАВДА

За офіційними даними, в 2017 році кількість онкохворих в Україні перевищила 1 мільйон

За роки незалежності в Україні від раку грудей померло чверть мільйона жінок.

Щорічно понад 160 тисяч українців дізнаються, що хворі на рак

Кожен третій онкохворий помирає протягом року після встановлення діагнозу.

Вірогідність захворіти на рак становить 27.7% для чоловіків і 18.5% для жінок.