top of page

СКАЖИ «НІ»

НЕТРАДИЦІЙНИМ МЕТОДАМ!

Коли людина захворює на рак, на неї з усіх боків обрушується шквал порад. Родичі, друзі, знайомі і незнайомі люди відмовляють від хіміотерапії і радять "лікуватися" так, як вони десь вичитали або почули. Треба усвідомлювати: ніхто з цих "порадників" не буде відповідати за наслідки своїх пропозицій! А ви можете втратити дорогоцінний час і в підсумку життя, якщо їх послухаєте!

Соду, гас, горілку з маслом, гриб веселка, болиголов, АСД, клізми з кавою, отруту блакитного скорпіона, навіть медведок та жуків (!!!) приймають люди в надії уникнути операції і особливо хіміотерапії, якої дуже бояться. Космічна медицина, численні дієти, всепрощення, опрацювання психосоматики і ще мільйон "методів лікування від раку" небезпечні порадники пропонують нібито на противагу "змови фармацевтів".

Пацієнтки спільноти «Афіна. Жінки проти раку» та лікарі Національного інституту раку попереджають: звертатися до методів не доказової медицини дуже небезпечно! Не можна доповнювати «альтернативними» препаратами також і класичне лікування – це може спричинити щонайменше отруєння. 

Будь ласка, кажіть «ні» навіть дуже авторитетним людям, які, дізнавшись про ваш діагноз, радять відмовитися від обстеження, операції, хіміотерапії, опромінення, гормонотерапії! Не вірте знайомим, які умовляють спробувати спочатку нетрадиційну медицину! Вони абсолютно точно не будуть відповідати за наслідки своїх порад.

За роки в діагнозі ми бачили багато трагічних ситуацій, коли не агресивні пухлини на початковій стадії люди починали «лікувати» альтернативними методами і заліковували себе до стану, коли медицина безсила.

 

Ми дуже сильно вас просимо - не вірте шарлатанам, слухайте лікарів!

bottom of page