top of page

Актуальна інформація про роботу онкоцентрів


Попри війну більшість онкоцентрів продовжують надавати медичну допомогу пацієнтам з онкологічними захворюваннями – хіміо- та радіотерапію, а також ургентні і планові операції.

Онкопацієнти можуть отримати медичну допомогу в найближчих онкологічних центрах, незалежно від місця реєстрації. Направлення – необов’язкове.

Актуальна інформація про роботу онкоцентрів по всій країні та контактні телефони для пацієнтів розміщені за посиланням: https://cutt.ly/7AmNFjF.

Нагадуємо, безоплатна допомога пацієнту з онкозахворюванням в межах Програми медичних гарантій включає: - інструментальну та лабораторну діагностику; - проведення хірургічного втручання в умовах стаціонару; - проведення радіотерапії та хіміотерапії в стаціонарних та амбулаторних умовах; - лікарські засоби з Національного переліку (додатково пацієнт може безоплатно отримати ліки, що централізовано закуповуються за кошти державного бюджету за різними державними програмами) як при стаціонарному, так і при амбулаторному лікуванні; - медичний догляд, перебування та харчування під час перебування у стаціонарі в лікарні; - психологічну підтримку.

Якщо вам відмовляють у наданні медичної послуги безоплатно, – пишіть заяву на адресу керівника закладу, в якому Ви проходите лікування, в НСЗУ Національна служба здоров'я України та Міністерство охорони здоров'я України.

Національна служба здоров'я України продовжує оплачувати роботу кожного медичного закладу від Закарпаття до Харківщини, від Сумщини до Херсонщини.

49 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page