top of page

Анастасія Нікітіна назавжди у нашій пам'яті

Сьогодні ми попрощалися востаннє з Анастасією Нікітіною, яка останні декілька років надавала допомогу онкопацієнтам у команді Афіна. Жінки проти раку, будучи сама в тривалому та виснажливому лікуванні.


Вона дуже хотіла змінити цей світ. Вічне прагнення справедливості, цілеспрямованість, принциповість, дзвінкий сміх та танцюючі бісики в очах – такою назавжди залишиться Настя в наших серцях. Як і назавжди буде частинкою Афіни, якій вона віддала останні роки свого життя.


Поки було сил, Настя продовжувала допомагати іншим. Коли відчула, що сили зовсім покидають, то, як ми і домовлялись, повідомила, що не зможе продовжувати роботу. Настя все продумала до дрібниць, дала вказівки мамі і попрощалась з нами в робочому чатику Афіни, коли відчула, що жити лишилося недовго. Це було так щиро та щемко. І дуже сумно, адже кожен з нас усвідомлював, що не може допомогти, як би ми цього не хотіли.


Запам'ятаймо її такою, якою вона була завжди – усміхненою та життєрадісною. Анастасія допомогла тисячам пацієнтів, і світло її душі житиме у тих, для кого ця допомога стала шансом на життя.


25 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page