top of page

Афіна підписала меморандум із Клінікою Варта

Оновлено: 9 лют. 2022 р.


Клініка Варта і громадська організація Афіна. Жінки проти раку підписали меморандум про співпрацю.


Наша спільна місія – всебічна підтримка, захист прав та інтересів українських онкопацієнтів.


Спільнота «Афіна. Жінки проти раку» народилася 25 квітня 2017 року як група взаємодопомоги онкопацієнток у Фейсбуці. Основу групи склали жінки з України. У вересні 2017 Ніна Резніченко та Вікторія Романюк зареєстрували громадську організацію "Афіна. Жінки проти раку".


Соціальна відповідальність Клініки Варта: - підтримка жінок, які борються з онкологією; - надання медичних та діагностичних послуг учасницям ГО «Афіна. Жінки проти раку» зі знижкою або за спеціальними цінами; - забезпечення безпечного та комфортного перебування у клініці під час лікування або діагностування; - час від часу – надання подарункових безкоштовних купонів учасницям спільноти.


Нещодавно, ГО «Афіна. Жінки проти раку» змінила формат закритої групи для онкопацієнтів. Донедавна група була тільки жіночою. Відтепер доєднатись до неї можуть і чоловіки.


Подати заявку можна за посиланням https://www.facebook.com/groups/Athena.WAC Зверніть увагу на те, що потрібно відповісти на обов'язкове запитання про діагноз.


Приєднатись до групи може кожна людина з онкологічним захворюванням, або хтось із рідних пацієнта чи пацієнтки, які з певних причин не можуть приєднатися самостійно.


"В наш час дуже важливо залишатися небайдужими до інших. Ми мріємо подарувати шанс на здорове життя кожній жінці країни!" - розповіли у Клініці Варта.


Дякуємо за довіру!

123 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page