top of page

#ВАРТОЖИТИ: ІСТОРІЯ ЮЛІ

В красивій, усміхненій, із шикарним волоссям дівчині важко розгледіти хоч якісь ознаки важкої хвороби. Все тому, що діагноз «меланома IV стадії» життєрадісна Юля не налаштована сприймати як вирок.


«Моя мрія, щоб пацієнти в Україні мали змогу лікуватись новітніми препаратами безкоштовно. Щоб люди не припиняли лікування і не помирали через те, що в них немає фінансової можливості купити ліки.»


Ми ж мріємо, щоб бацила під назвою «рак» назавжди зникла з лиця Землі. Тим часом робимо все можливе, щоб допомогти тисячам українців віднайти силу і натхнення для боротьби і повірити, що рак — не вирок і що#ВАРТОЖИТИ.


Віримо, що у кол-центрі для онкопацієнтів та їх родичів#ВАРТОЖИТИми зможемо це зробити.


ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ КОЛ-ЦЕНТР?


Зателефонувавши на єдиний безкоштовний номер 0-800 онкопацієнт чи його родичі зможуть потрапити на одну із трьох ліній допомоги:

1. Експерти допоможуть отримати відповіді на будь-які запитання, пов'язані з онко. За принципом «рівний — рівному» на цій лінії працюватимуть онкопацієнти з ГО Афіна. Жінки проти раку, які мають трирічний досвід надання фахової допомоги онлайн.


2. Професійні онкопсихологи нададуть онкопацієнтам та їх близьким необхідну фахову консультацію. До 22 липня 40 окнописхологів проходять навчання роботі на гарячій лінії, яке спеціально розробила для нихУкраїнська психоонкологічна асоціація - УПОАпід керівництвом начальниці штабу Алла Антонова.


3. Наші партнери онлайн-сервіс UklonіМережа АЗК «WOG»надають 10.000 безкоштовних поїздок для онкопацієнтів в 15-ти містах України. Безкоштовне таксі довезе онкопацієнтів в державний окноцентр і назад додому


Ми безмежно вдячні чудовим хлопцям з Рациональное ИТ, які pro bono допомагають нам робити розворот нашого кол-центру.


Щиро дякуємо Ювелірний Дім ZARINA, які направлятимуть 20% від придбаних за промокодом YANINA прикрас на існування кол-центру.


Долучитись може кожен. Маленької допомоги не буває: 5-10-100 грн. Ваша участь важлива!


Стати патроном проєкту::


За відео дякуємо Eugen Khorolskiy!


Instagram: @vartozhyty


67 переглядів0 коментарів

Коментарі


bottom of page