#ВАРТОЖИТИ: ІСТОРІЯ ЮЛІ

В красивій, усміхненій, із шикарним волоссям дівчині важко розгледіти хоч якісь ознаки важкої хвороби. Все тому, що діагноз «меланома IV стадії» життєрадісна Юля не налаштована сприймати як вирок.


«Моя мрія, щоб пацієнти в Україні мали змогу лікуватись новітніми препаратами безкоштовно. Щоб люди не припиняли лікування і не помирали через те, що в них немає фінансової можливості купити ліки.»


Ми ж мріємо, щоб бацила під назвою «рак» назавжди зникла з лиця Землі. Тим часом робимо все можливе, щоб допомогти тисячам українців віднайти силу і натхнення для боротьби і повірити, що рак — не вирок і що#ВАРТОЖИТИ.


Віримо, що у кол-центрі для онкопацієнтів та їх родичів#ВАРТОЖИТИми зможемо це зробити.


ЯК ПРАЦЮВАТИМЕ КОЛ-ЦЕНТР?


Зателефонувавши на єдиний безкоштовний номер 0-800 онкопацієнт чи його родичі зможуть потрапити на одну із трьох ліній допомоги:

1. Експерти допоможуть отримати відповіді на будь-які запитання, пов'язані з онко. За принципом «рівний — рівному» на цій лінії працюватимуть онкопацієнти з ГО Афіна. Жінки проти раку, які мають трирічний досвід надання фахової допомоги онлайн.


2. Професійні онкопсихологи нададуть онкопацієнтам та їх близьким необхідну фахову консультацію. До 22 липня 40 окнописхологів проходять навчанн