top of page

Волинський онкоцентр змінюється на краще

Оновлено: 8 лип. 2022 р.


У КП Волинський обласний медичний центр онкології повноцінно запрацювало оновлене відділення хіміотерапії, обладнане за сучасними стандартами.


Тут удвічі збільшено кількість місць – всього 60. Облаштовано комфортні палати з душовими та санвузлами, передбачені оглядові та маніпуляційні, а також службові приміщення для медперсоналу. Змонтовано новітню систему вентиляції, яка убезпечує медиків під час роботи з токсичними препаратами.


Для повноцінної роботи хіміотерапевтичного відділення забезпечено ще один визначальний аспект – запас медикаментів. Як розповів директор медичного закладу Юрій Малімон, вдалося знайти перевізника, який погодився і таки зумів у прямому сенсі під обстрілами двічі привезти необхідні препарати з медичних складів, що на Київщині. Тому поки їх вистачає і для волинян, і для переселенців, звертаються пацієнти і з інших областей. Усім у Волинському онкоцентрі надається вся можлива допомога.Нагадуємо, як перевірити наявність ліків у онкоцентрах – https://bit.ly/3Nk1AZd18 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page