top of page

в останній день року пацієнти отримали від "афіни" рібоцикліб на 900 тис. грн.

Сьогодні, в останній день року, ми закрили електронну форму, за допомогою якої пацієнти з різними онкологічними захворюваннями повідомляли нам, яких ліків вони потребують.


На жаль, потреба в ліках залишається величезною. З початку року ми опрацювали 2859 заявок, поданих через електронну форму. Ми намагалися перекривати потребу в препаратах, що закуповуються держкоштом, у час, коли затримувалися їх поставки в онкоцентри. Частково нам це вдавалося, тисячі пацієнтів отримали необхідні їм ліки, але це лише крапля в морі, адже щороку понад 100 тисячам українців встановлюється діагноз "рак". Тому нашою основною задачею залишається доступ кожного пацієнта до необхідних ліків та медичних послуг.


Велика кількість життєво необхідних лікарських засобів, не закуповується держкоштом. Ми дуже сподіваємось, що новому 2024 році ми побачимо зміни і в цьому напрямку, та готові працювати й надалі, щоб ці зміни відбулися.

 

А сьогодні, в останній день року, ми відправили 22 упаковки життєво необхідного препарату Кіскалі (рібоцикліб), пацієнткам з раком грудей, які приймають цей препарат, й, заповнивши нашу електронну форму, вказали потребу у ньому. Вони напевно й не сподівалися отримати необхідні їм ліки, адже препарат дороговартісний, але нехай це буде маленьким дивом, яке надихатиме їх жити і хоча б на короткий час не думати про те, де взяти кошти на життєво необхідні ліки. Загальна вартість наданих сьогодні ліків складає близько 900 000 грн.

 

Ми безмежно дякуємо за підтримку та допомогу протягом усього цього складного для кожного з нас року – БФ Nova Ukraine, Пацієнти України, а також Nova Poshta Humanitarian за швидко та бережно доставлені ліки.

 

Дякуємо кожному, хто допомагає та підтримує онкопацієнтів в цей складний час.

Ми знаємо, що чарівником може стати кожен, тому запрошуємо доєднуватися до простої магії, яка допомагає людям жити.

 

Вірте у себе та ніколи не втрачайте надію. Дійте, шукайте можливості.

 

Ми поруч.


16 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page