top of page

Долучайтеся до поширення матеріалів про права пацієнтів

Ми дуже радіємо, коли пацієнти повідомляють, що інформаційні матеріали ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО допомагають їм дізнаватись про Програму медичних гарантій та надають сил на подальшу боротьбу з хворобою.


Дякуємо усім медичним закладам, департаментам охорони здоров'я та центрам громадського здоров'я за підтримку та допомогу в інформуванні онкопацієнтів!

Якщо у медичному закладі, в якому ви працюєте або лікуєтесь, ще немає інформаційних матеріалів ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО, ви можете розмістити або поширити їх.


Як це зробити?

  • роздрукувати матеріали самостійно (плакати, наліпки та брошури), завантаживши з сайту – https://www.athena-wac.com/proekt3

  • написати нам на електронну адресу athena.wac.office@gmail.com, вказавши у тексті листа назви необхідних матеріалів (плакат, наліпки, брошури), кількість, адресу, на яку необхідно надсилати, прізвище, ім'я та телефонний номер контактної особи.


Інформаційні матеріали розроблені Громадською організацією Афіна. Жінки проти раку за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, Міністерство охорони здоров'я України, НСЗУ Національна служба здоров'я України, Медичні закупівлі України.


Поширте, будь ласка, цей допис та повідомте тим, кому наша інформація може бути корисною!


#АфінаЖінкиПротиРаку

35 переглядів0 коментарів
bottom of page