Наталія Іконнікова: Мені дуже терміново потрібна Ваша допомога!

Всим привіт!

Мене звати Наталія. Мені 28 років. Працюю в компанії на посаді аналітик з дослідження ринку. У вільний час як хоббі можу вишивати хрестиком, малювати. Люблю живі кімнатні квіти і дачу. Але нажаль з нашим темпом життя не завжди доходять руки до свого хоббі. Маю чудову донечку Анастасійку, якій виповнилося 8 років. Вона зараз навчається у другому класі. Це ще одне моє захоплення і обо'вязок, як мами, допомогти їй пройти свій новий шкільний шлях. Моє завдання підтримати і допомогти йти в перед. Це моє сонечко і мій сенс життя! Кожна її посмішка викликає кучу приємних емоцій.

А ще я жінка, яка бореться за своє життя.


В 2019 році в мене був діагностований рідкісний вид раку носоглотки з метастазами в лімфоузли шиї - плоскоклітинна неорогіваюча карцинома носоглотки T1N1M0G2.


Пройшовши два цикли (16.09.2019 - 04.10.2019 та 28.10.2019 - 16.11.2019) хіміо-променевої терапії за місцем прописки в ЧООД м.Черкаси мала добру новину - хвороба призупинилася.


Донечка дуже хотіла щоб ми з чоловіком "купили" їй братика або сестричку. Доля дала нам такий шанс: в березні 2020 року я дізналася, що вагітна. Але після контрольного огляду ПЕТ КТ від 18.03.2020 з`ясувалося, що хвороба повернулася з новими силами. Пішло метастатичне ураження лімфоулів шиї з двох сторін, і моя вагітність зовсім не в нашу користь. Нам довелося прийняти важке рішення.


Зараз я готуюся до нового виснажливого курсу ліку