top of page

Кабінет Міністрів України підтримав легалізацію медичного канабісу

Оновлено: 16 черв. 2022 р.


Кабінет Міністрів України підтримав законопроєкт «Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичним стресових розладів, отриманих внаслідок війни».


Тепер справа за Верховною радою. Часу немає чекати.


Ліків на основі канабісу дуже давно чекали понад 2 млн українців. І, на жаль, через війну ця цифра щодня зростатиме.


Препарати на основі канабісу використовуються для зменшення больових відчуттів, спазсів, судом м'язів, лікування анорексії, ПТРС та тривожних розладів. Окрім цього вони використовуються в лікуванні окремих типів епілепсії, глаукоми, псоріаз, розсіяного склерозу, для полегшення болю та страждань важкохворим та паліативним пацієнтам.


Тож чекаємо розгляду у залі Парламенту. Сподіваємося, що народні депутати не проігнорують потреби українців, як це було із #ЗаконДляСофійки.


Міністерство охорони здоров'я України Офіс Президента України Михайло Радуцький Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Ruslan Stefanchuk Лариса Білозір Юлія Тимошенко

#АфінаЖінкиПротиРаку

20 переглядів0 коментарів
bottom of page