top of page

Лікарі, які консультують по телефону чи онлайн

У ці складні часи дуже важливо мати доступ до медичної допомоги. Завдяки небайдужим лікарям при потребі є можливість отримувати консультації онлайн. У педіатрів, сімейних лікарів, терапевтів, ендокринологів, ЛОРів, хірургів, психіатрів, неврологів, психотерапевтів та інших фахівців.


Ділимось таблицею з переліком таких лікарів, які готові консультувати людей по телефону чи онлайн безкоштовно https://bit.ly/3C0Ewun.


У таблиці містяться: спеціалізація лікарів, їх актуальні контактні дані.

Афіна. Жінки проти раку зібрали інфо по лікарях-онкологах, що консультують онлайн - https://docs.google.com/.../1wyH4sp_OItD.../edit

Таблиця оновлюється цілодобово і відкрита для всіх. Слідкуйте! Якщо ви лікар і готові надавати свої консультації онлайн — залиште повідомлення у форматі: спеціальність, ім'я, контактний номер та додаток, де вас можна знайти. Повідомлення з вашими контактами можете надсилати на https://t.me/dokazovochat.


Знайти потрібного лікаря та отримати консультацію також можна і через бот в Telegram. Зберігайте: https://t.me/Doc2rbot.


Таблиця з контактами лікарів створена командою INgenius та доповнена спеціалістами Український центр охорони здоров'я - UHC.

12 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page