top of page

лікування меланоми у румунії

Публікуємо список онкологічних клінік Румунії, де можна отримати лікування меланоми.


Червоні - це ті, де вміють лікувати новітніми ліками, де проводилися клінічні випробування (крім Т-VEC та Енкорафеніб/Бініметініб).


Список тут:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JUo5ifAZ0y1j2iOqtl74OZCDOxwDVFSur9afXZEFnbg/htmlview


Іноземні громадяни або особи без громадянства із зони збройного конфлікту в Україні, які не шукають притулку в Румунії (відповідно до Закону № 122/2006), також мають право користуватися тими ж медичними послугами (безкоштовне медичне обслуговування та лікування у випадках хронічних захворювань через національну систему медичної допомоги).


Очікуються іноземні онкохворі та особи без громадянства із зони збройного конфлікту в Україні.


Онкологічний інститут «Проф. Dr. Ion Chiricuță», Клуж-Напока, де вони будуть лікуватися безкоштовно. Такожнадаємо пацієнтам перекладача з української мови (д-р Банді Мар’яна) та для російської– д-р Іон Кожокару та д-р Тетяна Цирімпей. Дякуємо нашим колегам за солідарність.


Надзвичайний розпорядження № № 15/2022 від 27 лютого 2022 року – опубліковано в «Офіційному віснику» № 15/2022. 193


Відповідно до положень ст. 1 абз. (1) і (4) O.U.G. про надання гуманітарної підтримки та допомоги румунською державою іноземним громадянам або особам без громадянства в особливих ситуаціях, які прибули з цієї територіїзбройного конфлікту в Україні, які передбачають:


[...] (1) Іноземні громадяни або особи без громадянства в особливих ситуаціях, які походять із зони збройного конфліктуз України та в’їжджає до Румунії та НЕ ЗАПИТУЄ ФОРМИ ЗАХИСТУ відповідно до Закону № 122/2006 про ПРИТУЛОК в Румунії, з подальшими змінами та доповненнями, пільгами в таборах ,тимчасове житло та надання гуманітарної допомоги або інше житло, встановлено обласними комітетами/ Муніципалітету Бухареста для надзвичайних ситуацій, надання наступних комунальних послугпотреби під час тимчасового перебування”


[...] (4) Особи, передбачені абз. (1) користуватися тими ж медичними послугами, що й румунські застраховані особи,без сплати внеску на соціальне медичне страхування, а також медикаментів, матеріалівохорона здоров’я, медичні вироби та послуги, що входять до національних лікувальних програм здоров’я»

33 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page