top of page

Новини соціального проєкту "Рак - не перешкода жіночності"

Оновлено: 27 бер.

Вже друга безоплатна операція цьогоріч була проведена у VERUM expert clinic в рамках соціального проєкту «Рак не перешкода жіночності».


Більше про проєкт можна дізнатись тут.


У лютому учасницею проєкту стала Олена з Харкова.


“На початку повномасштабного вторгнення з чоловіком та сином переїхали до батьків, бо залишатися в Харкові було небезпечно. Наразі проживаємо разом з моїми батьками. Працюю державним службовцем. Люблю біг, піші прогулянки, слухати музику, дивитися кіно, фотографувати та подорожувати.”

 

Рак молочної залози Олені було діагностовано влітку 2023 року.


“Для мене це був великий шок. Такою безпорадною я ще не була. Дуже складно було під час хіміотерапії. З емоціями не можливо було впоратися, волосся випало на 10 день після першої хімії, біль у кістках, безсонні ночі, погіршилась пам’ять, підвищилась чутливість до запахів. Відчувала себе як головний герой в фільмі "Парфумер". Всі аромати занадто інтенсивні.


 Допомагали мені мої рідні: родина, друзі, колеги. Для покращення стану змушувала себе після хімії гуляти. Почала вивчати англійську мову, малювати, робити вправи для мозку. Це відволікало і давало сили.


Коли почала лікування, то трохи вийшла із ступору і почала шукати інформацію про рак. Так я знайшла інформацію про ГО Афіна. Жінки проти раку. Відразу ж приєдналась до групи, зустріла там людей, які переживать те, що і я.


Завдяки ГО Афіна. Жінки проти раку я отримала ліки безоплатно, а також аналіз на мутацію генів, безліч інформації про лікування, і найголовніше - отримала безкоштовну операцію в клініці Верум.


Якось, читаючи дописи в групі, я побачила інформацію про лікаря Дениса Володимировича Помінчука, почала вивчати його дописи та інформацію про нього. Спілкуватися з його пацієнтами. І я забажала оперуватися в нього.


 Можливо хтось скаже що так не буває, але в мене вийшло як у казці. Я забажала, хоча розуміла, що операція в клініці Верум коштовна, але поставила ціль, що буду працювати і знайду кошти.


І через деякий час в групі Афіни я бачу допис, що клініка Верум робить кожного місяця безкоштовні операції.


Я заповнила форму, через 3 дні мені зателефонували і запросили на консультацію. Денис Володимирович все пояснив, запропонував найкращий варіант.


15 лютого була консультація, а операцію призначили на вже на 21.

Я була у захваті – мрії збуваються! Напевно це було перше щастя за 6 місяців лікування.


Операція пройшла успішно. Стан після операції дозволяв робити все, як і зазвичай. На другий день після неї я вже їхала потягом додому.


Хочу сказати усім пацієнтам з діагнозом рак: не втрачайте надію, вірте в краще, вірте в себе, моліться і загадуйте бажання.”


Ми дякуємо VERUM expert clinic та бажаємо Олені швидкої реабілітації та успішного лікування! І нехай мрії збуваються завжди!

 

Не здавайтеся хворобі, не відмовляйтеся від свого життя, мрій і надій. Ми поруч, і ми готові допомогти.


16 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page