Станьте частиною великої місійної історії!

💥💥💥 !! В червні Фундація ВАРТО ЖИТИ спільно з ГО «Афіна. Жінки проти раку» планує запустити всеукраїнський проєкт, аналогів якому ще немає в Україні — єдиний координаційний центр допомоги і підтримки онкопацієнтів та їх родичів: Кол-центр #ВАРТОЖИТИ.


☎️ Кол-центр #ВАРТОЖИТИ матиме три окремі лінії допомоги:

🔺 Гаряча лінія допомоги Експерти з загальних питань нададуть фахову консультацію або скерують пацієнта до необхідних спеціалістів 🔺 Психологічна допомога Професійні онкопсихологи зможуть надати онкопацієнтам та їх близьким необхідну безкоштовну фахову консультацію 🔺 Таксі для онкопацієнтів Онкопацієнт зможе замовити безкоштовне таксі з дому до місця проходження лікування в державних лікарнях і назад додому


Частина працівників кол-центру є онкопацієнтами і тепер хочуть поділитись своїм досвідом і знанням з тими, хто лиш починає свою боротьбу або вже зневірився і не має сил боротись далі.


👫 Кожен з вас також може стати частинкою цієї великої і надважливої історії. Кожен з вас може допомогти нам втілили нашу мрію в життя. Саме зараз ми шукаємо щирі, відверті історії боротьби з цією підступною хворобою під назвою «рак».

‼️ Розкажіть свою історію і станьте героєм/героїнею тематичної фотосесії, яка відбудеться вже наступного понеділка, 1 червня, в м.Київ. Світлини стануть частиною нашої промоційної кампанії, спрямованої на те, щоб якомога більша кількість людей дізналась про наші амбітні плани.