top of page

Сьогодні День боротьби з раком легень

1 серпня – Всесвітній день боротьби з раком легень #WorldLungCancerDay.

Рак легенів – душе поширене захворювання сучасної епохи та є основною причиною смертей, пов'язаних з раком, у всьому світі.

Цьогоріч ГО Афіна. Жінки проти раку приєдналась до Lung Cancer Europe, щоб разом з іншими європейськими організаціями працювати над проблемами, що пов' язані з цим захворюванням. Ми продовжуємо нашу роботу в напрямку забезпечення доступу до ефективного лікування та якісних медичних послуг пацієнтів з раком легень та інформування щодо лікування цього виду раку.

Пам'ятайте, що захворіти на рак може кожна людина, яка має легені. Рак легенів не лише для курців: кожен шостий, хто захворів, ніколи не палив.

Варто уважно ставитись до свого здоров'я та з метою профілактики частіше відвідувати лікаря, навіть якщо немає жодних скарг на здоров'я. Також важливо прислухатися до свого тіла та звертати увагу на симптоми, що можуть свідчити про захворювання.

Про пріоритетні послуги Програми медичних гарантій дізнавайтесь за посиланням – https://bit.ly/3Q7B4nJ27 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page