top of page

як отримати медичну допомогу в регіонах, наближених до зони бойових дій

З початку повномасштабної агресії росії НСЗУ Національна служба здоров'я України виплатила закладам первинної медичної допомоги, спеціалізованим медзакладам і центрам екстреної медичної допомоги понад 74 млрд грн.


Попри війну Програма медичних гарантій не змінилася та пацієнти мають доступ до лікування, а лікарні отримують гроші за надані послуги.


Пріоритет медичної системи України — аби кожен пацієнт зміг отримати необхідну допомогу вчасно та безпечно.


Більше про те, як отримати медичну допомогу в регіонах, наближених до зони бойових дій, читайте у новій статті комунікаційної кампанії «Гарантовано!» - https://bit.ly/3JPD16k

Комунікаційна кампанія «Гарантовано!» триває в межах Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» USAID Ukraine - USAID Україна British Embassy Kyiv за організації ГО «Internews Ukraine» та БФ «Пацієнти України» . До неї долучилися:

Міністерство охорони здоров'я України; Національна служба здоров'я України; ГО «Ліки Контроль» ГО «Діа-Дзен» ГО «Афіна. Жінки проти раку» Ініціативна група Just Save Life ГО «Ukrainian Association Crystal People» БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»


#медгарантії #гарантовано_МОЗ

21 перегляд0 коментарів
bottom of page