top of page

Історія лікування Олени від множинної мієломи

Навесні 2022 року 49-річній Олені діагностували множинну мієлому. Жінка лікувала спину та зробила МРТ, результати якого занепокоїли лікаря. Олену направили в гематологічне відділення, де підтвердили діагноз.


Олена лікувалася у Сумах, а потім у Черкаському онкологічному диспансері. У Черкасах їй зробили трансплантацію кісткового мозку безоплатно, держава оплатила лікування.


Хіміотерапію пацієнтка також отримувала безоплатно за Програмою медичних гарантій.

 

Більше інформації про Черкаський обласний онкологічний диспансер ви можете дізнатися у дописі та відео ГО «Афіна. Жінки проти раку».


Спільноту Афіна. Жінки проти раку - група Олені рекомендувала інша пацієнтка, з якою вона лежала в одній палаті.

 

«Так я стала учасницею цієї чудової групи. Дякую вам. Дуже багато корисних і важливих порад почула. Дуже допоміг досвід дівчат щодо лікування нейропатії», - каже жінка.


До діагнозу Олена працювала продавчинею, однак коли захворіла, продовжувати роботу не змогла. «Був страшний шок. По-перше, через хворобу, а по-друге, я не могла подумати, як я буду виживати на пенсію в 2760 і без спілкування з покупцями», - каже Олена.


Під час лікування Олену підтримували дві доньки, зяті, двоє онуків, чоловік та інші родичі. Стареньким батькам про свою хворобу жінка не казала.


Наразі Олена у ремісії, але працювати, як раніше вже не може: від навантажень відчуває сильний біль у ребрах.


Однак жінка розуміє, що найважливіше - це те, що вона жива і має можливість проводити час з дітьми та онуками.


«Людям, які почули свій діагноз, я рекомендую не опускати рук. Тільки позитивний настрій, позитивні думки. Я просила у Бога зцілення, пожити ще на землі, бо є для кого і заради кого жити», - каже Олена.


____________________________________

Ініціатива «Гарантовано!» реалізується БФ Пацієнти України у партнерстві з Міністерство охорони здоров'я України і НСЗУ та за підтримки Проєкту USAID Ukraine “Підтримка реформи охорони здоров'я”.


33 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page