top of page

10 фільмів про рак з позитивним настроєм

У кінематографії нерідко використовують сюжети за участю онкопацієнтів. Однак зазвичай у фіналі пацієнт помирає, а за ним всі плачуть. Мета цих фільмів дати людині задуматися про те, що життя – коротке, і треба багато чого встигнути за відведений кожному з нас час.


Однак людям у діагнозі дивитися ці фільми, де пацієнти прощаються і прощають, пишуть заповіти та листи для дітей, або розмірковують про життя після себе, не рекомендуємо, навіть якщо це – справжній шедевр кінематографа із крутими зірками у ролях.


Адже наша мета – боротися із хворобою, лікуватися, досягти ремісії, тож варто налаштовувати себе саме на цей сценарій.


Деякі онкопацієнти говорять, що під час лікування їм подобалося дивитися фільми жахів та бойовики, де людина бореться із монстром і перемагає його. Що ж, це значно правильніший підхід, ніж змиритися із поганим фіналом.

 

Ми зробили для вас добірку оптимістичних фільмів про рак, які варто подивитися, особливо напередодні свят, коли настає період відпочинку від лікування і роботи.

 

 “50/50” (“Життя прекрасне”), 2011 рік


Фільм про молодого журналіста Адама, який веде здоровий спосіб життя та дуже піклується про своє здоров’я. У нього є улюблена робота, будинок та кохання. Раптом він відчуває сильні болі у спині.


Адаму діагностують рак спинного мозку з рідкісною мутацією. У фільмі показано, як герой переходить від відчаю до прийняття діагнозу та боротьби за життя. Чи вдасться йому вижити та хто залишиться поряд з ним?


Сценарій фільму частково заснований на досвіді боротьби з раком сценариста Вілла Рейзера.

 

“Приколісти”, 2009 рік


Джордж — успішний стендап-комік, у якого діагностували гострий мієлоїдний лейкоз. Під час лікування він знайомиться із дівчиною, яка стає йому подругою та підтримує його.


Лікування Джорджа дало результат, він досягнув ремісії і знову повернувся до свого минулого способу життя.


Цей фільм просуває цікаву думку про те, що в реальному житті дуже небагато людей можуть повністю змінити свою особистість, навіть якщо переживуть рак.

 

 “Доктор”, 1991 рік


У головного героя цього фільму – протилежна історія. Цинічний хірург на ім’я Джек, який не співчуває хворим, раптом стає сам пацієнтом. У нього діагностують рак. У процесі лікування він стикається із байдужим ставленням своїх колег. Після лікування Джек повертається до роботи, однак його поведінка стає інакшою.

  

“Тіг”, 2015 рік


Надихаючий і відвертий документальний фільм, який розповідає про життя та кар’єру комедійної актриси Тіг Нотаро, якій поставили діагноз рак молочної залози. У фільмі героїня розповідає про пережите: хворобу, смерть матері, стосунки з жінкою та про те, як їй вдалося стати мамою двох дітей.


Ця глибоко особиста розповідь є свідченням сили людського духу та гумору долати найважчі життєві перешкоди.

  

“Розшифровка Енні Паркер”, 2013 рік


Життя Енні Паркер змінюється після того, як вона дізнається про свій діагноз – рак молочної залози. Вона вирішує боротися за своє життя. Раніше від цієї ж хвороби померла її мати та сестра. Однак героїня не збирається здаватися. Паралельно у фільмі розповідається історія науковиці, які вивчає спадковість раку.

    

“Елізіум”, 2015 рік


Цей фільм сподобається любителям фантастики, адже події в ньому відбуваються у 2154 році. Найбагатші жителі Землі переселилися на космічну станцію «Елізіум» і мають доступ до медичних ліжок, які здатні лікувати будь-яку хворобу, зокрема рак.

Тим часом у Лос-Анджелесі живе дівчинка Матільда, яка хвора на лейкемію. Однак чи вдасться доставити її на космічну станцію, де є «розумні» ліжка?

  

«Живий доказ», 2008 рік


Документальний фільм, у якому розповідається про новаторські дослідження доктора Денніса Слеймона, вченого, який допоміг розробити препарат від раку молочної залози трастузумаб.


За допомогою інтерв’ю цей фільм проливає світло на вплив наукових досягнень на незліченну кількість життів і важливість науки в боротьбі з раком.

  

«Чому я користувалася помадою під час мастектомії», 2006 рік


Емоційна історія, заснована на реальній історії молодої та амбітної телевізійної продюсерки Джералін, якій поставили діагноз рак молочної залози.

Жінка дуже важко переносить мастектомію та «хімію». В її стосунках із чоловіком також настає нелегкий період. Зрештою Джералін вдалося приборкати хворобу, ще й стати мамою.


Також вона зустрічає кількох «янголів», людей, які були в подібному до неї становищі та можуть дати добру пораду.

  

«Звичайне кохання», 2019 рік


Джоан і Том Томпсони - одружені вже багато років і ведуть своє рутинне життя.

Одного вечора, приймаючи душ, Джоан знаходить утворення на грудях. Вони з Томом прямують до лікарні, де їй діагностують рак грудей.


Добра історія про боротьбу із недугою, кохання та надію.

  

«Собаче життя-2», 2019 рік


Продовження бестселера «Собаче життя» про пригоди собаки Бейлі, яка проживає кілька різних життів, протягом яких оберігає своїх господарів та допомагає людям.

Під час одного із перевтілень собака навчається розпізнавати онкозахворювання у людей за запахом. Завдяки пильності пса в одного з героїв вдається розпізнати рак на ранній стадії. Хлопець звертається до лікаря і успішно проходить лікування, а собака продовжує свій шлях, аби виконати важливу місію.


Фільм сімейний та дуже позитивний.


Приємного перегляду!


12 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page