top of page

9 історій українців, які подолали рак

Міністерство охорони здоров'я України та ТСН зібрали історії людей, які пройшли шлях від встановлення діагнозу до ремісії й зараз живуть повноцінним життям. Про те, як діагностували рак, хід лікування, складнощі, з якими зіштовхнулися, та що їм допомагало триматися і вірити у зцілення – читайте в матеріалі.


Дякуємо всім, хто поділився своїми історіями!


А ми ще раз нагадаємо, що попри повномасштабну війну в державі діє Програма медичних гарантій, що покриває основні види діагностики та лікування раку. Для пацієнтів медичні послуги з лікування раку є безоплатними, їх оплачує медзакладам НСЗУ Національна служба здоров'я України. Держава покриває усі найважливіші види меддопомоги на кожному етапі лікування – консультації лікарів, проведення лабораторних та інструментальних досліджень, оперативні видалення онкоутворень та відновлення після них, хімієтерапевтичне та радіологічне лікування та супровід в амбулаторних або стаціонарних умовах. Якщо ж у вас виникають питання щодо отримання медичної допомоги онкологічного профілю, ви можете телефонувати на гарячу лінію інформаційної підтримки онкопацієнтів ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО:

+ 380 66 911 33 33,

+ 380 68 911 33 33,

з понеділка по п'ятницю з 10 до 18 години.

_______________________

Ініціатива «Гарантовано!» реалізується Пацієнти України у партнерстві з МОЗ і НСЗУ та за підтримки Проєкту USAID Ukraine - USAID Україна "Підтримка реформи охорони здоров'я".

13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page