top of page
ІСТОРІЯ СПІЛЬНОТИ

Спільнота "Афіна. Жінки проти раку" народилася 25 квітня 2017 року як група взаємодопомоги онкопацієнток різних нозологій у Фейсбуці. Основу групи склали жінки з України.

За лічені місяці до спільноти вступили сотні пацієнток з різних країн, готових надавати одна одній інформаційну, псіхологічну та іншу підтримку. На сьогодні Афіна є найбільшою спільнотою пацієнтів з онкологічними діагнозами в Україні.

У вересні 2017 року Ніна Резніченко та Вікторія Романюк зареєстрували громадську організацію "Афіна. Жінки проти раку". Наша місія - всебічна підтримка, захист прав та інтересів українських онкопацієнток. 

Афіна входить до найпотужнішої пацієнтської організації "Пацієнти України" та бере активну участь у реформуванні системи охорони здоров'я.

Представниці Афіни включені до складу мультидисциплінарних робочих груп з розробки галузевих стандартів медичної допомоги.

Віцепрезидентка Афіни Вікторія Романюк входить до групи експертів та фахівців, що залучаються до роботи постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу закупівель за напрямом «Хіміотерапевтичні препарати, радіофармпрепарати та препарати супроводу для лікування онкологічних хворих».

Ми не боїмося говорити на гострі теми. Саме учасниці спільноти "Афіна. Жінки проти раку" у 2017 році першими серед пацієнтів відкрито підняли в пресі питання необхідності легалізації медичного канабісу. На сьогодні ця тема має підтримку суспільства, а законопроєкт вже зареєстрований у ВРУ.

"Афіна. Жінки проти раку" виконує функції довідкової онкологічної служби, на жаль, відсутньої на державному рівні.

За роки нашої діяльності багато що змінилося, і ми не зупиняємося. Долучайтеся! Разом - сила!

ДОПОМОГТИ

Р/Р ГО "Афіна. Жінки проти раку" в Приватбанку UA873052990000026000016802336, EDRPOU 41591842.

bottom of page