top of page

ПРОЄКТИ

Комунікаційна кампанія "Пацієнт має право"

ГО "Афіна. Жінки проти раку" за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна НСЗУ Національна служба здоров'я України Міністерство охорони здоров'я України Медичні закупівлі України провела комунікаційну кампанію "ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО", щоб якомога більше пацієнтів з онкологічними захворюваннями дізнались, як відстоювати своє право на безоплатне лікування, а подекуди - і право на життя. В рамках кампанії плакати, наліпки та брошури з інформаційними матеріалами  розповсюджені членами спільноти "Афіна. Жінки проти раку" в усіх онкодіспансерах країни.

Плакати, брошуру та наліпки, створені в рамках комунікаційної кампаніі "ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО", може роздрукувати кожен бажаючий та власними силами розповсюдити в медичних закладах, де він лікується або працює.

 

pmp1.png

соціологічне дослідження "Досвід отримання медичної допомоги онкопацієнтами: фінансові, комунікаційні аспекти"

У травні - вересні 2021 року ГО "Афіна. Жінки проти раку" спільно з БФП "Крапля Крові" в рамках проєкту "Громадський контроль за роботою онкологічних диспансерів в умовах реформи медичної галузі України" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" провели соціологічне дослідження "Досвід отримання медичної допомоги онкопацієнтами: фінансові, комунікаційні аспекти".

 

Дослідження проводилось серед пацієнтів з онкологічними захворюваннями, офлайн (308 респондентів) та онлайн (574 респонденти).

proekt2.PNG

Пацієнтський моніторинг: чи отримують пацієнти, хворі на рак молочної залози, належне лікування (на прикладі Вінницької та Волинської областей)

У вересні - листопаді 2020 року ГО «АФІНА. ЖІНКИ ПРОТИ РАКУ» за фінансової підтримки МФ «Відродження» реалізувала проєкт: «Пацієнтський моніторинг: чи отримують пацієнти, хворі на рак молочної залози, належне лікування (на прикладі Вінницької та Волинської областей)».

Мета проєкту: розширення доступу до лікування препаратом Трастузумаб для пацієнтів, хворих на рак молочної залози, шляхом адвокаційного супроводу, аналізу стану використання бюджетних коштів та моніторингу ефективності процесу проведення централізованих державних закупівель та місцевих закупівель у Вінницькій та Волинській областях. Розбудова спроможності пацієнтської спільноти до відстоювання прав на лікування шляхом інформування їх про дієві інструменти відслідковування наявності безкоштовних ліків.

proekt1_edited.jpg
bottom of page