top of page
e-liku-logo.png
Logo_315_315.png

ДОПОМОГТИ

Р/Р ГО "Афіна. Жінки проти раку" в Приватбанку UA873052990000026000016802336, EDRPOU 41591842.

Онкопацієнти проголосували за медичний канабіс

November 06, 2020

Онкопацієнтам потрібен медичний канабіс Про це свідчать результати опитування, проведеного в групі взаємодопомоги онкопацієнток ГО "Афіна. Жінки проти раку" з 24 жовтня по 2 листопада 2020 року.

 

На запитання "Чи підтримуєте ви легалізацію медичних конопель для підвищення якості життя українських онкопацієнтів?" голоси розподілилися наступним чином:

- "за" відповіли 1245 респондентів,

- "проти" - 18,

- "утримались" - 28.

 

Сподіваємося, президент виконає свою обіцянку і подасть законопроект з легалізації лікувальних конопель в Україні найближчим часом.

#АфінаЖінкиПротиРаку #КонопліЛікують #МаршСвободи

Пацієнти влаштували флешмоб із ліками

November 05, 2020

Пацієнтки спільноти "Афіна. Жінки проти раку" влаштували флешмоб проти перерозподілу ліків, виділених на лікування онкозахворювань, на інші потреби. Онкохворі сфотографувались із дороговартісними ліками, якими їх не забезпечує держава, віддаючи гроші на ремонт доріг та інші не цільові потреби.

"Усім цим людям потрібні ліки для лікування онкозахворювань, - розповіла про учасниць флешмоба співзасновниця ГО "Афіна. Жінки проти раку" Вікторія Романюк. -. Як і десяткам тисяч інших онкопацієнтів. Ліки для них - це ЖИТТЯ. Проте препаратів, які потрібні їм, щоб ЖИТИ, немає у переліку тих, які закупляються державним коштом.

У минулому році ми виходили на акції під Верховна Рада України з вимогою збільшити бюджет на закупівлю ліків. Нас почули. У 2020 році бюджет на програму закупівель ліків для лікування онкозахворювань склав 1 млрд 785 млн грн. Це дало змогу покрити 100% потреби номенклатурного списку закупівель.

Завдяки ефективно проведеним ДП Медичні закупівлі України закупівлям з'явився залишок коштів, і логічно було б розширити номенклатурний список закупівель та закупити ліки, які пацієнтам все ж доводиться купувати власним коштом. Адже список ліків, які закупляються державним коштом,ьє обмеженим, і дуже багато людей залишаються без життєвонеобхідних ліків. Проте це зробити неможливо, адже МОЗ розпочало закупівлі лише влітку, і зараз не встигне витратити ці кошти на такі ліки. Тому гроші доведеться повернути до бюджету або перерозподілити на інші напрямки.

Лише минулого тижня гриміла історія про те, як Міністр Максим Степанов забрав гроші від онкохворих на дороги та реставрацію будівель МОНу (https://bit.ly/32aL6xV)

На цьому Степанов вирішив не зупинятись і ще забрати 80 млн грн у пацієнтів з онкологією. За ці кошти уряд закупить 266 тисяч експрес-тестів для визначення антигену коронавірусу (https://bit.ly/35188cl).

 

Гроші у пацієнтів з онкологією вже забирали на початку року для боротьби з коронавірусом (https://bit.ly/32fnqrY).

 

Тобто гроші з Фонду для боротьби з COVID-19 витрачаються на дороги, на серіали, а для того, щоб боротись з коронавірусом гроші забирають у пацієнтів із тяжкими діагнозами!

 

Ми виходили на акцію протесту (https://bit.ly/3mXZOjR). Проте Степанов нас не чує. Бо йому байдуже на життя людей.

Міністре Максим Степанов, на вашій совісті страждання пацієнтів. Ви забираєте надію та право на лікування у пацієнтів з онкологією. Ви повинні відповісти за всі злочини, які вчинили, та піти у відставку!

 

Президент Володимир Зеленський - наш Президент. (Офіс Президента України), скільки ще ваш міністр Степанов повинен знищувати медицину та змушувати страждати пацієнтів, аби його нарешті звільнили?" - задає запитання гаранту .Конституції Вікторія.

#ПацієнтиУкраїни #МіністерствоЛікуванняАсфальтом #МОЗ #ПацієнтамПотрібніЛіки #онкологія #АфінаЖінкиПроимРаку

Кошти, виділені на онкохворих, продовжують засвоювати не за призначенням

November 04, 2020

Тільки у п'ятницю ми виходили під Міністерство охорони здоров'я України на акцію протесту, тому що кошти з програми вдосконалення діагностики онкозахворювань перерозподілені на дороги та інші напрямки, а кошти з програми закупівель ліків для лікування онкозахворювань - на ковід, вакцини проти грипу. Але це ще, виявляється, не все! В той час, коли онкохворі змушені продавати майно та залазити в борги, бо для лікування потрібні ліки, які НЕ ЗАКУПЛЯЮТЬСЯ державою, Кабінет Міністрів України за кошти з програми закупівель онкопрепаратів вирішує закупити експрес-тести на визначення коронавірусу https://bit.ly/2HXprCx ! За які, знову ж доведеться платити онкопацієнтам! Адже для госпіталізації потрібен результат аналізу, а зробити його безкоштовно НЕ МОЖЛИВО!

 

Кошти на онкопрепарати розтягують на ковід, а фонд боротьби з ковід - на дороги і серіали!

Чи потрібно легалізувати медичній канабіс?

November 02, 2020

Тема легалізації медичного канабісу - у виданні Конкурент - новини Луцька та Волині. Говорять: Ігор Мочарський, психіатр Волинської обласної психіатричної лікарні ,та Вікторія Романюк, співзасновниця ГО "Афіна. Жінки проти раку" А також пересічні громадяни на вулицях Луцька.

#ПочуйтеЛікарів #ТіЩоТерплять #ЗупинитиБіль #АфінаЖінкиПротиРаку

ГО "Афіна. Жінки проти раку" - 3 роки!

September 12, 2020

Три роки назад у цей день була створена громадська організація Афіна. Жінки проти раку.

На той момент вже існувала закрита група у Фейсбуці, у ній було 550 афінянок.

За три роки чисельність учасниць/учасників групи збільшилась більш, як у десять разів. Зараз їх 6 з половиною тисяч, і щодня приєднуються десятки тих, хто зіштовхнувся з діагнозом РАК.

Ми знаємо, що багатьом група дуже допомогла. Проте група - це лише частинка діяльності нашої організації. Ми хочемо, щоб усі онкопацієнти мали доступ до лікування, щоб більше людей мали можливість лікуватись за сучасними протоколами, щоб люди не відмовлялись від лікування, бо у них нема грошей на ліки, щоб не відчували себе наодинці з хворобою, і головне - щоб вони подовше ЖИЛИ.

Саме для цього і була створена громадська організація. Адже кількість онкопацієнтів не обмежується кількістю учасників групи.

За ці три роки відбулось багато змін. Ті, хто вже давно в діагнозі, відчули їх. Це теж частинка нашої щоденної наполегливої праці. Але є ще багато над чим працювати.

Ми готові подати руку кожному, хто потрапив у онкодіагноз.

Ми вдячні усім, хто з нами, усім, хто в нас вірить.

Підтримати нашу діяльність

Р/Р ГО "Афіна. Жінки проти раку" в Приватбанку UA873052990000026000016802336,

EDRPOU 41591842.

Призначення платежу: "Благодійний внесок"

Наше право - жити без болю! Відбувся Конопляний Марш свободи

June 26, 2020

У Києві під Офісом президента 27 червня відбулась акція "Наше право - жити без болю!". Організаторами виступила ініціатива "Конопляний #МаршСвободи.
В акції взяли участь близько двох сотен людей. Партнерами виступили кілька пацієнтських, ветеранських і молодіжних спільнот, серед яких ГО "Афіна. Жінки проти раку", Ветерани за Медичний КанабісУкраїнська асоціація медичного канабісуДемократична СокираВсеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю та інші.

Про це повідомляє Апостроф з посиланням на hromadske.ua.

Учасники мітингу вимагали від влади підтримати правове регулювання обігу канабісу та його похідних для наукових і медичних цілей.

На Марші виступила керівник ГО "Афіна. Жінки проти раку" Ніна Резніченко. 

#КонопліЛікують#ЗупинитиБіль#КоноплянийМарш#АфінаЖінкиПротиРаку

Дуже потрібна допомога чудовій лікарці, хірургу-онкологу Київський міський клінічний онкологічний центр, якій завдячують життям дуже багато онкопацієнтів - Валентині Павлівні Пауковій.

Валентина Павлівна зараз у важкому стані знаходиться в лікарні.

Вона допомогла багатьом із нас, тепер їй потрібна наша допомога. Дуже просимо підтримати!

Реквізити для допомоги:

5168 7573 8125 0846
Паукова Валентина Павлівна.

#help#потрібнадопомога#АфінаЖінкиПротиРаку

Cancer Survivors Day: сьогодні об 11 святкуємо життя!

June 06, 2020

Кожного року у першу неділю червня, мільйони людей збираються по всьому світу та відзначають Cancer Survivors Day.

 

Перший National Cancer Survivors Day був проведений 5 червня 1988 року в Сполучених Штатах Америки. Зараз цей день відзначають у багатьох країнах світу – Італії, Нідерландах, Австралії, Індії, Малайзії та Південній Африці.

 

В Україні проект Inspiration Family вперше провели Cancer Survivors Day 2-го червня 2019 року, та роблять все, для того щоб він став щорічним.

Наше суспільство, на жаль, дуже мало знає про рак. Тому важливо не мовчати про цю проблему. Щоб люди бачили, що рак це не вирок, що є люди, які побороли рак. І їх багато. Вони живуть, й святкують кожен день свого життя.

Приєднуйтесь і ви ідо всесвітньої ініціативи Cancer Survivors Day, який цього року відзначають 7 червня.