top of page

Безоплатна променева терапія в LISOD - вже реальність

Відтепер онкопацієнти можуть пройти променеву терапію безоплатно і в LISOD = сучасна діагностика, профілактика та лікування раку.


Це стало можливо завдяки співпраці з НСЗУ Національна служба здоров'я України. Лікарня ізраїльської онкології LISOD уклала договір із НСЗУ за пакетом «Радіологічне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями в стаціонарних та амбулаторних умовах».


Яке лікування можна отримати?

Дистанційна променева терапія. Лікування на лінійних прискорювачах VARIAN. Зокрема, Halcyon — радіотерапевтична система нового покоління із надвисокою ефективністю. Це обладнання, що повністю орієнтоване на потреби пацієнта.

Брахітерапія. Лікування із джерелом Іридій-192. В усьому світі саме такий вид брахітерапії вважається стандартом променевого лікування.

 

У відділенні променевої терапії LISOD працюють професіонали зі значним досвідом, серед яких — радіаційні онкологи (променеві терапевти), медичні фізики, технологи та медичні сестри.


Куратор відділення — доктор Елі Сапір (Ізраїль), радіаційний онколог, керівник Інституту радіаційної онкології при лікарні «Самсон Ассута Ашдод», а також голова Національної групи Ізраїлю з радіаційної онкології.

 

Записатися на консультацію можна за номером

 0-800-500-110 — дзвінки по Україні безкоштовні.

 

Ще на початку роботи Програми медичних гарантій ми зв'язувалися з провідними приватними клініками та запрошували їх доєднуватися до єдиного медичного простору та співпрацювати з НСЗУ, адже для нас важливо, щоб пацієнти мали рівний доступ до лікування у медзакладах не залежно форми власності. Зараз ми бачимо, що з кожним роком все більше приватних закладів охорони здоров'я заключають угоди з НСЗУ, а це значить, що пацієнти мають більше можливостей отримати якісні медичні послуги.

 _______________

Ініціатива «Гарантовано!» реалізується Пацієнти України у партнерстві з Міністерство охорони здоров'я України і НСЗУ Національна служба здоров'я України та за підтримки Проєкту USAID Ukraine - USAID Україна "Підтримка реформи охорони здоров'я".

41 перегляд0 коментарів

留言


bottom of page