top of page

гуманітарний проєкт "ліки для онкопацієнтів"

Оновлено: 4 січ.

До нас звертається багато пацієнтів, яким потрібні препарати для лікування онкозахворювань, з різних причин відсутні в медичних закладах. ГО "Афіна. Жінки проти раку" намагається допомогти їм не тільки інформацією, але і справами.


Ми працюємо над поліпшенням доступу до лікування у декількох напрямках: - ліки, що надходять за програмою держзакупівель;

- гуманітарна допомога.

 

Тож, якщо в медичному закладі немає необхідного вам лікарського засобу, ви можете заповнити електронну форму, в якій залишите інформацію щодо ліків, які вам потрібні для лікування.

 

Посилання на електронну форму – https://forms.gle/YkeWrXPQg5SkDCu17

 

Як ми опрацьовуємо ваші звернення?

 

Якщо у нас з'являються ліки, ми знаходимо в електронній формі дані пацієнтів, яким ці ліки необхідні, менеджер ГО Афіна. Жінки проти раку зв'язується з пацієнтами та повідомляє які документи потрібно надати для отримання лікарських засобів. Ліки передаємо або надсилаємо Новою поштою.


Заявки обробляються в порядку черги.


Контактуємо з пацієнтами лише тоді, коли у нас є в наявності вказані в електронній формі лікарські засоби. Тож, якщо з вами не зв'язались, то це означає, що ми поки що не маємо для вас інформації.

За 2023 рік ми опрацювали 2859 звернень пацієнтів щодо потреби в лікарських засобах та надали пацієнтам лікарські засоби на суму понад 6,3 млн. грн.

Ми поруч, і ми готові допомагати.

44 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page