top of page

Як подати заявку на медичну евакуацію

Пацієнти з онкологічними захворюваннями, а також ті, хто отримав травми через війну, можуть подати попередню заявку на Програму медичної евакуації.


Для цього необхідно:

  • заповнити анкету на сайті Міністерства охорони здоров’я України в розділі "Опитування" – https://bit.ly/3vhf0Po;

  • чекати зворотнього зв' язку.

Кожен випадок евакуації розглядається спеціалістами окремо. Підготовка пацієнта зазвичай триває від 3-4 днів до 2 тижнів, МОЗ забезпечує комунікацію з клініками та міжнародними партнерами.

За інформацією Міністерство охорони здоров'я України завдяки міжнародній підтримці та взаємодії з партнерами вдалося евакуювати вже понад 1 200 українців.


Транспортування та лікування українських громадян у рамках програми медевакуації фінансується міжнародними організаціями, а також країнами, що приймають українців.

Громадяни України, які перетнули кордон після 24.02.2022 року в пошуку прихистку від війни та отримали у цих країнах статус біженців/тимчасового захисту, мають право на безоплатну медичну допомогу на рівні з громадянами цієї країни. За посиланням можна дізнатися більш детально про медичну допомогу в окремих країнах – https://bit.ly/3cLUSPa


Якщо ж пацієнт з онкологічним захворюванням лікується в Україні, то видатки на лікування фінансує НСЗУ Національна служба здоров'я України в межах Програми медичних гарантій – https://bit.ly/3zeyWnq


Ознайомитися з алгоритмом медичної евакуації можна за посиланням – https://bit.ly/3zD0MuS


501 перегляд0 коментарів

Comentários


bottom of page