top of page

комунікаційна кампанія "гарантовано" залучає нових партнерів

Комунікаційна кампанія «Гарантовано!», у якій наша організація бере участь, розширюється та залучає нових партнерів. До неї приєдналася БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»!


Мета кампанії — розповісти українцям про діяльність Програми медичних гарантій у воєнний час.

З 24 лютого 2022 р. багато пацієнтів із хронічними захворюваннями втратили доступ до необхідної медичної допомоги. Також їм украй бракує інформації, де та як скористатися цією підтримкою в умовах війни.


Саме тому в межах Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» ГО Internews Ukraine, «Пацієнти України» та 6 партнерів інформують українців:

- де можна отримати медичну допомогу в різних регіонах України; - як захистити свої права на доступ до Програми медичних гарантій; - як отримати онлайн-консультацію лікаря або психолога.


До комунікаційної кампанії долучилися: - ГО «Афіна. Жінки проти раку»; - ГО «Ліки Контроль»; - ГО «Діа-Дзен»; - Ініціативна група Just Save Life; - ГО «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей» (Ukrainian Association Crystal People); - БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».


Дізнавайтеся про діяльність партнерів у мирний і воєнний час, а також їхню підтримку комунікаційної кампанії в коментарях до цього допису.

22 перегляди1 коментар

1 Comment


ГО «Ліки Контроль»

https://likicontrol.com.ua

Застосунок Ліки Контроль

Чат-бот «Спитай Гриця» tg://resolve?domain=SpytaiGrytsia_bot

Telegram-бот https://t.me/likuysia_bot

ГО «Діа-Дзен»

Viber-спільнота http://surl.li/caomf

ГО «Афіна. Жінки проти раку»

Telegram-канал https://t.me/athena_womenagainstcancer

YouTube-канал https://bit.ly/394wvKC

Like
bottom of page