![](https://static.wixstatic.com/media/4a4156_f509576e94084b4cb300f5ca3fa5b2da~mv2.png/v1/fill/w_47,h_39,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/4a4156_f509576e94084b4cb300f5ca3fa5b2da~mv2.png)
Завтра, 4 липня 2022 р. о 14:00 в Дніпровському районному суді м. Києва (вул. Сергієнка, 3), відбудеться чергове засідання у наймасштабнішій справі по підробці ліків в Україні.
Більше інформації тут – https://bit.ly/3y8w4rA
Просимо усіх небайдужих людей долучитись до засідання, а також поширити цю інформацію!
ГО Афіна. Жінки проти раку та БФ Пацієнти України з самого початку контролюємо судові засідання. Ми маємо захистити наших пацієнтів від подібних злочинів. Скільки пацієнтів загинуло через те, що купували фальсифіковані ліки? Винні мають бути покарані!