Особливості харчування після колоректальних операцій

Автор - Савенков Дмитро Юрійович, Завідуючий онкохіругічнім відділенням №2 Дніпропетровського обласного клінічного онкологічного диспансера.

Спеціально для "Голос Афіни. Вісник онкопацієнта".


Важливість дієти після операції на кишківнику з приводу колоректального раку (КРР) переоцінити неможливо. Неправильне харчування призводить до трагічних наслідків. І неважливо, виконано оперативне втручання за допомогою сучасної лапароскопічної технології або була проведена класична порожнинна операція. Тому завдання хірургів – не тільки бездоганно прооперувати пацієнта, а й надати необхідну інформаційну підтримку для правильного проходження реабілітаційного періоду.

Дієта після колоректальних операцій передбачає

3 основних етапи


I Етап

Зазвичай мова йде про перші 3 доби. Перший післяопераційний день обов'язково тільки вода – це важливо. А підтримка організму забезпечується спеціальним харчуванням, яке вводиться внутрішньовенно. На 2 добу дозволяється рідка їжа. На 3 добу починається дієтичне харчування дуже маленькими порціями до 8 прийомів їжі. Страви повинні бути теплими, тільки рідкої консистенції, наприклад, кисіль, рисовий відвар.


II Етап

Починаючи з 4 дня, дуже сувора дієта з легкозасвоюваною їжею. Режим харчування – до 6 разів на день по 350-400 г. Споживання солі не більше 5 г. В цей період продукти повинні бути м'якої консистенції і теплими. Гаряче і холодне вживати не можна.


III Етап

Через 2 тижні після операції починається поступове розширення меню. З суворої дієти можна поступово переходити на харчування близьке до того, яке було раніше. Однак, введення нових продуктів повинно впроваджуватися поступово.

Важливо! Пацієнту к