top of page

Представники пацієнта розпочали роботу в Національному інституті раку

Оновлено: 27 бер.

Відсьогодні представники пацієнта від ГО Афіна. Жінки проти раку розпочали свою роботу в Національний інститут раку!


Детальніше про проєкт ми розповідали тут.

 

Вже в перший день роботи у поліклінічному відділенні НІР до представників пацієнта звернулося безліч пацієнтів. Багато з них підходили, побачивши здалека логотип Афіни, та маючи велике бажання поспілкуватися з нашими представниками.

 

Які ж запити мали представники пацієнтів сьогодні в НІР?


Консультанти отримали звернення щодо:

  • логістичних питань;

  • безоплатних обстежень та запису на них;

  • алгоритму отримання ліків, які закуповуються централізовано, в тому числі якщо вони відсутні в НІР;

  • отримання хіміотерапевтичного лікування.


Також зафіксовані скарги пацієнтів щодо:

  •  неможливості запису через кол-центр;

  •  тривалого очікування результатів КТ-дослідження;

  •  часткової відсутності необхідних ліків у стаціонарі;

  •  оплати за хірургічне лікування у інших медзакладах (одна з пацієнток направила скаргу до НСЗУ щодо оплати операції у сумі 20 000 грн. в одній з лікарень Києва) та інші.


У представників ви можете отримати листівки з корисною інформацією та буклети про безоплатні медичні послуги для онкопацієнтів, розроблені нами в рамках ініціативи «Гарантовано!», яку реалізовуємо у партнерстві з Пацієнти України, МОЗ, НСЗУ та за підтримки Проєкту USAID Ukraine - USAID Україна "Підтримка реформи охорони здоров'я". Вивчайте інформацію та передавайте її іншим пацієнтам!

 

Нагадуємо, що задача представників – інформувати пацієнтів про безоплатність медичних послуг, збирати й фіксувати відгуки людей щодо їх досвіду перебування в медзакладі. Ці дані будуть передаватися керівництву медзакладу з метою покращення умов для пацієнтів. Зазначимо, що представники пацієнта не консультують з медичних питань.

Проєкт “Представник пацієнта” впроваджується НСЗУ Національна служба здоров'я України у партнерстві з Рух ЧЕСНО та за підтримки Міністерство охорони здоров'я України, World Bank Ukraine і у співфінансуванні з Embassy of Switzerland in Ukraine /


23 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page