top of page

комунікаційна кампанія "Пацієнт має право"

Медична реформа запустила процес змін. Українці отримали шанс мати ту систему охорони здоров'я, в центрі якої перебуває пацієнт. Проте зміни не відбуваються за помахом чарівної палички. Зміни починаються з кожного з нас. Якщо кожен пацієнт буде знати свої права та намагатиметься їх відстоювати, то зміни будуть відбуватися значно швидше.

 

В Україні кожні 4 хвилини одній людині діагностують онкологічне захворювання. Велика кількість пацієнтів не знає про те, що в онкоцентрах є безкоштовні ліки, є можливість отримувати медичні послуги безоплатно в межах Програми медичних гарантій, тому досить часто відмовляються від лікування через брак коштів.

 

Саме тому, за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна НСЗУ Національна служба здоров'я України Міністерство охорони здоров'я України Медичні закупівлі України ми розпочали комунікаційну кампанію "ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО", щоб якомога більше пацієнтів з онкологічними захворюваннями дізнавались як відстоювати своє право на безоплатне лікування, а подекуди - і право на життя. В рамках кампанії плакати, наліпки та брошури з інформаційними матеріалами  розповсюджені членами спільноти "Афіна. Жінки проти раку" в усіх онкодіспансерах країни.

Також кожен бажаючий може роздрукувати брошуру, плакат та наліпки та власними силами розповсюдити їх в лікувальних закладах, де лікується або працює.

СКАЧАТИ:

БУКЛЕТ "ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО" у форматі PDF (натиснути щоб відкрити або завантажити)

ПЛАКАТ "ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО" у форматі PDF (натиснути щоб відкрити або завантажити)

НАЛІПКИ "ПАЦІЄНТ МАЄ ПРАВО" у форматі PDF (натиснути щоб відкрити або завантажити)

plakat_edited.jpg
bottom of page